רישום קבלנים

רישום קבלנים בפנקס הקבלנים במקצועיות

רישום קבלנים בפנקס הקבלנים - תהליך מהיר ומקצועי בליווי אישי

רישום קבלנים בפנקס הקבלנים הוא תהליך מורכב, כאשר מבקשים לקבל תעודת קבלן מוכר ורשום. חברת טליה תעזור לכם ותלווה אתכם בתהליך עד לרישום מלא בפנקס הקבלנים בישראל. בואו להכיר את התהליך.

רוצים להפוך לקבלן רשום? השאירו פרטים עכשיו

רישום קבלנים - איך נרשמים בפנקס?

ברישום הקבלנים בישראל יש מגוון רחב של סיווגים בתחומים רבים. לדוגמה כאשר אתה מבקש להיות קבלן רשום בתחום הבניין, עלייך לדעת כי ישנם סיווגים רבים הנכללים תחת תחום הבנייה, כגון: עבודות גמר, שלד, איטום, אינסטלציה, מיזוג אויר, ועוד רבים נוספים…

בתהליך בירוקרטי זה יש צורך להיות מדויקים בהגשת הבקשה, הן מבחינת הניירת הרבה הדרושה בכדי להגיש את התיק והן מבחינת הכרת חוק רישום הקבלנים לעבודות הנדסיות על בוריו, לרבות התקנות שהותקנו מכח החוק..

הגשת בקשה ללא הכרת כללים אלה, תגרור לפסילת התיק וזה אומר בזבוז של כסף ובעיקר זמן יקר..

ישנם כמה סוגים של רישום בפנקס כגון קבלן רשום\קבלן מוכר\קבלן כוכבית ועוד..

אז בוא נעשה קצת סדר:

קבלן רשום הוא קבלן שמקבל יכולת גישה למכרזים כלליים בארץ, לרבות הטבות כגון פועלים פלסטינאים ועוד מגוון של הטבות..

לקבלן מוכר – ישנם אותם היכולות וההטבות כמו קבלן רשום ובנוסף תהיה לו יכולת גישה למכרזים במשרדי הממשלה.

קבלן כוכבית הוא למעשה קבלן עם יכולת גישה למכרזים במשרד הביטחון..

רק קבלן רשום יכול לקבל תעודה של קבלן מוכר!

מי יכול להירשם בפנקס כקבלן רשום ומוכר?

על מנת להירשם כקבלן רשום בישראל נדרשים מספר תנאים, כמו כן תהליך זה בה להבטיח כי קבלנים הרשומים בפנקס הקבלנים הם אנשי מקצוע מיומנים ומומחים בתחומם. כמעט כל עבודת שיפוץ דורשת בעל מקצוע שהוא קבלן רשום.

ולכן היום המגמה היא לעבוד רק עם קבלן אשר נרשם בפנקס ואושר ע"י רשם הקבלנים. בעלי מקצוע יוכלו להפוך לקבלן רשום וזאת בהתאם לניסיון התעסוקתי שלהם. אנשים בעלי השכלה אקדמאית קרי מהנדסים, הנדסאים או אדריכלים יוכלו להירשם בפנקס ולהגיש בקשה בסיווגים מתאימים.  ניתן לבדוק זכאות בחינם באתר

גם מנהלי עבודה עם ניסיון מוכח יוכלו להירשם כקבלנים בפנקס וליהנות משלל ההטבות שהזכרנו. דברו אתנו עכשיו וקבלו ייעוץ מקצועי ואישי.

עוד באתר: המדריך לרישום קבלנים | רישום קבלנים בפנקס | התנאים לרישום קבלן | קבלן מוכר משרדי ממשלה

ליווי אישי
רישום מלא בפנקס
תהליך מקצועי ומהיר
צוות קשוב ומקצועי

פרטי יצירת קשר

בוא להפוך לקבלן רשום! טליה רישום קבלנים מציעה לך את התהליך הקצר והטוב ביותר עבורך.
רישום קבלנים בישראל הינו תהליך מורכב המצריך ליווי מקצועי של אנשי מקצוע מהתחום. לטליה רישום קבלנים ניסיון של שנים בליווי לקוחות עד לרישומם בפנקס כקבלן מוכר בישראל. לבדיקת הזכאות צרו איתנו קשר כבר עכשיו.
רישיון קבלנים הוא תהליך יסודי ולפעמים ארוך מעט הכולל בתוכו טפסים ותצהירים שונים. התהליך נועד על מנת לסנן את בעלי המקצוע ולהעניק רישום לקבלנים הטובים ביותר בתחומם.
רישום קבלנים
רישום קבלן רשום
למה כדאי להירשם כקבלן רשום ומוכר?
כיום, המצב ה"פרוץ" שבו כל אדם מציג עצמו כקבלן ולעיתים אנשי מקצוע לא מנוסים אשר גורמים נזקים, גרמו לכך שרבים מהלקוחות דורשים לראות ואף בודקים בעצמם בפנקס הקבלנים בישראל אם לאותו בעל מקצוע שהזמינו יש תעודת קבלן רשום.

קבלת רישיון קבלנים וביצוע רישום קבלן חדש מותנה במספר שלבים בהם המבקש חייב לעמוד. על מנת להבטיח כי המבקש עומד בכל תנאי הסף ואף בדרישות המתקדמות, טליה רישום קבלנים מציעה לכם ייעוץ וליווי אישי וכל זה על מנת להבטיח כי בסוף התהליך תרשמו כקבלנים בישראל.

שאלות נפוצות (FAQ)
רישום קבלן חדש בפנקס הקבלנים אומנם מצריך כמה תנאים בסיסיים אך אנו בטליה נשמח לעזור לכם להבין כיצד אפשר להירשם בקלות
רישום קבלן בפנקס עבודות הנדסה בנאיות הוא תנאי הכרחי כאשר קבלן מעוניין לבצע עבודות בהיקפים בינוניים וגדולים.

קבלן כוכבית הוא קבלן הרשאי לגשת למכרזים של משרד הבטחון על מנת לבצע פרויקטים בתחום הבנאות

רישום קבלנים בפנקס הקבלנים הוא תהליך מורכב, כאשר מבקשים לקבל תעודת קבלן מוכר ורשום. חברת טליה תעזור לכם ותלווה אתכם בתהליך עד לרישום מלא בפנקס הקבלנים בישראל. בואו להכיר את התהליך.