תעודת קבלן רשום

כל קבלן יכול להציע שירות ועבודות לקוחות. אך לא כל קבלן יצליח לשווק את עצמו ולמצוא לקוחות כפי שהוא מחפש ורוצה. ההסבר ברור – עבודות בתחום הבנייה כרוכות בעלויות גבוהות והן מאופיינות בסיכונים לא מעטים. כדי לבחור קבלן מוצלח וטוב חייבים לוודא כי הוא הוכיח את עצמו בענף, שיש לו יכולות של ממש, וכי אין סיבה לחשוש כאשר מטילים בידיו את העבודה על כל המשתמע מכך.

קבלן רשום והמשמעות של הרישום

כיום המציאות נוחה וקלה יותר. אם בעבר התחום היה פרוץ וכל מי שרצה יכול היה לקרוא לעצמו קבלן ולשווק את עצמו ואת השירות שלו, כיום זה קצת יותר מורכב לקבלנים, הרבה יותר פשוט ללקוח. בשונה ממקצועות אחרים שדורשים ידע והשכלה, קבלנים לא תמיד עברו למידה פורמלית בעניין. 

מה שאפשר לכל אחד שרצה להציע שירות בתחום לעשות את זה. והתוצאות? לא מעט אנשים נפלו בפח ושילמו סכומים גבוהים של כסף לקבלן שלא ידע איך להוביל ומה לעשות על מנת לקדם את הפרויקט מכאן הדרך לאבדן כספים קצרה ונפילה בפח – בלתי נמנעת.

הפתרון: רשם הקבלנים

הפתרון שהוצע לשם פתרון העניין הוא רישום קבלנים של כל הקבלנים ונתינת תעודה רלוונטית לקבלנים שעומדים בתנאים. הווי אומר שכל לקוח יכול כיום לאתר קבלן בצורה בטוחה וקלה יותר. זאת באמצעות ווידוא כי הקבלן שמציע את השירות שלו רשום אצל רשם הקבלנים, וכי יש לו תעודת קבלן רשום. זו התעודה שמעידה כי הקבלן עבר את הבדיקות הרלוונטיות והוא נמצא מתאים לספק שירותי קבלנות בהיקפים שונים בהתאם לסיווג שלו.

זה הזמן לדאוג לרישום

מציאות זו גורמת לכך שכל קבלן וכל מי שמציע עבודות בתחום הבנייה חייב לדאוג לרישום יעיל מול רשם הקבלנים. כאשר המטרה היא לקבל לידיו תעודת קבלן רשום ולהבטיח כי הוא יכול להציע את השירות שלו ללקוחות, הללו ימצאו בו גורם אמין ומקצועי שניתן להפקיד אצלו את העבודה ואת הכסף. הלא הוא נושא תעודת קבלן רשום. זה בהחלט מקל על הבחירה ומאפשר לבצע אותה בשלווה.
הירשמו עכשיו כקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים
רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

אם אתם קבלנים שרוצים להירשם בפנקס (רשם) הקבלנים של המדינה…
רישום קבלנים בתל אביב

רישום קבלנים בתל אביב

אתם קבלנים שפועלים בתל אביב והסביבה? הדף הזה נכתב בדיוק…
רישום קבלנים בצפון

רישום קבלנים בצפון

באזור גדול ושתמיד בבנייה כמו אזור הצפון, זה לא מפתיע…
רישום קבלנים במרכז

רישום קבלנים במרכז

אזור המרכז הוא אזור שתמיד מתפתח, תמיד בבנייה ותמיד מתחדש-…