שינוי סיווג קבלני

כל קבלן צריך להיות רשום על מנת לעבוד באופן חוקי ולספק ללקוחות שירות בענף הבנייה. כאן נוצר הצורך לפנות אל רשם הקבלנים ולקבל את האישור הנדרש כמו גם את הסיווג. כאשר נוקטים במילה סיווג מתכוונים לרמה של האישור שיש לקבלן. כלומר, לכל קבלן יש סיווג קבלני מותאם ליכולות שלו בהתאם לעבודות שביצע בעבר.

רשם הקבלנים ומנהלי עבודה

הסיווג הקבלני נמדד לרוב לפי היקפי העלויות של הבנייה. כלומר, מהו הסכום הכללי שפרויקט הבנייה כרוך בו. במידה וקבלן מסווג כקבלן שמורשה לבצע פרויקטים עד לסכום מסוים, הוא לא יוכל להיות מורשה לבצע פרויקטים גדולים שכרוכים בסכומים גדולים יותר. כאן נוצר הצורך לבצע שינוי סיווג קבלני. מדובר על הליך פרוצדורלי אשר כרוך בפעולות טכניות שנועדו להוכיח לרשם הקבלנים כי הקבלן המבקש ביצע בעבר פרויקטים בהיקפים תואמים לסיווג הקבלני הנוכחי שלו, וכי הוא עמד בהם בהצלחה. וכי בהתאם לכך הוא מבקש לשנות את הסיווג הקבלני שלו, כלומר לקבל אישור לנהל פרויקטים בעלויות ובהיקפים גדולים יותר.

כיצד מבצעים שינוי סיווג?

סיווג קבלנים הוא הליך שמתבצע מול רשם הקבלנים. אך בדומה להרבה מאוד הליכים פרוצדורות הדבר כרוך באתגרים לא מעטים. שכן על הקבלן להמציא מסמכים רלוונטיים ולהציג נתונים שונים. פעולות שלא תמיד הוא יצליח לעשות אותם בכוחות עצמו ובקלות. מה גם שהוא עלול לגלות כי הוא לא יודע מה לעשות וכיצד, ואין מי שיכוון אותו בדבר ביצוע הפעולה הנכונה. כאן יש צורך לאתר חברה שמספקת מענה בנושא זה, והיא מלווה קבלנים בדרכם להיות רשומים אצל רשם הקבלנים. בין יתר השירותים שחברה כזו תספק לכם, היא תוכל גם לייעץ לכם על הפעולות הנכונות שיש לבצע על מנת לקדם את הרישום או על מנת לבצע שינוי סיווג קבלני ביעילות ובמהירות.

המומחים להתקדמות שלכם

כי מי שרוצה להתקדם בחיים המקצועיים שלו, ולא לעמוד על אותו מקום צריך לצדו אנשי מקצוע שינחו, ידריכו ויכוונו אותו לגבי הדרך הנכונה והפעולות הנדרשות שיובילו אותו לשלב הבא. ולעניינו – מה עליו לעשות כדי לשנות את הסיווג הקבלני שלו ללא עיכובים ודחיות.

הירשמו עכשיו כקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים
רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

אם אתם קבלנים שרוצים להירשם בפנקס (רשם) הקבלנים של המדינה…
רישום קבלנים בתל אביב

רישום קבלנים בתל אביב

אתם קבלנים שפועלים בתל אביב והסביבה? הדף הזה נכתב בדיוק…
רישום קבלנים בצפון

רישום קבלנים בצפון

באזור גדול ושתמיד בבנייה כמו אזור הצפון, זה לא מפתיע…
רישום קבלנים במרכז

רישום קבלנים במרכז

אזור המרכז הוא אזור שתמיד מתפתח, תמיד בבנייה ותמיד מתחדש-…