רישיון קבלן רשום

כל קבלן שרוצה להציע שירות ללקוחות חייב להיות רשום אצל רשם הקבלנים. המציאות בה אנשים חסרי יכולות או שרלטנים הצליחו למכור שירות ללקוחות, והובילו אותם להפסדים עצובים גרמה לכך שיחפשו פתרון רשמי ומוסדר לעניין זה. כאן מגיע הצורך לבצע רישום של כלל הקבלנים שיש להם יכולות מקצועיות וידע מתאים, והם יכולים לספק שירותי בנייה ללקוחות. רשם הקבלנים מנהל רישום מדויק בו קבלנים שהגישו בקשה והציגו את כל המסמכים וההוכחות הרלוונטיות מוצגים. הללו מקבלים תעודה המעידה כי יש להם רישיון קבלן רשום.

הרישום והסיווג והעבודה

בעולם רשמי שחותר להגיע לסדר בכל התחומים, גם נושא הבנייה עובר שינוי של ממש. מה שמונע ממי שלא הוכיח את עצמו בתחום הקבלנות להציע עבודות ללקוחות. כך יכול כל לקוח לבדוק האם הקבלן שהוא מתלבט לגביו מתאים לעבודה, האם יש לו עבר והצלחות? האם היקף הבניה מתאים לו והוא מסוגל לנהל אותו כהלכה. נתונים אלו רשומים ברישיון הקבלן, והם מספרים על רמת היכולות ועל היקפי הכספים שהקבלן יכול לנהל בפרויקטים של בנייה. באופן זה יכול הלקוח להיות ברור ובטוח בדבר הבחירה החכמה שלו לקראת כל בנייה שהיא.

לדאוג לרישום מסודר

העובדה שלקוחות לא ישכרו כיום שירותי קבלן בלי לבדוק האם הקבלן רשום ומורשה מביאה לכך שכל קבלן באשר הוא חייב לדאוג לרישום רשמי אצל רשם הקבלנים. כלומר, גם מי שמוכר בקרב קהל הלקוחות שלו כקבלן אמין ומצליח צריך לעשות את הצעד הנכון על מנת להבטיח כי הוא לא עומד לאבד את אמון הציבור וכי ממשיכים לפנות אליו עבור הזמנת עבודה. יש לוודא רישום מסודר מול רשם הקבלנים, כמו גם לדאוג לעדכן את הסיווג בהתאם להיקפי העבודות. סיווג הקבלנים מתאר את היקפי העבודה שהקבלן המדובר יכול לקחת על עצמו, ואת העבודות שהוא ביצע בעבר בהצלחה. כך יכול הלקוח לוודא כי הוא בוחר קבלן רשום שמתאים להיקף העבודה הנוכחי, וכי הוא יכול להיות רגוע כי הקבלן מסוגל לכך והוא אינו מסכן את הכספים שהוא מתחיל להעביר לידי הקבלן.

הירשמו עכשיו כקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים
רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

אם אתם קבלנים שרוצים להירשם בפנקס (רשם) הקבלנים של המדינה…
רישום קבלנים בתל אביב

רישום קבלנים בתל אביב

אתם קבלנים שפועלים בתל אביב והסביבה? הדף הזה נכתב בדיוק…
רישום קבלנים בצפון

רישום קבלנים בצפון

באזור גדול ושתמיד בבנייה כמו אזור הצפון, זה לא מפתיע…
רישום קבלנים במרכז

רישום קבלנים במרכז

אזור המרכז הוא אזור שתמיד מתפתח, תמיד בבנייה ותמיד מתחדש-…