רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

אם אתם קבלנים שרוצים להירשם בפנקס (רשם) הקבלנים של המדינה אבל לא לגמרי יודעים איך לעשות את זה- המאמר הזה הוא בשבילכם. כאן נסכם לכם את כל מה שבעלי מקצוע צריכים לדעת לפני שהם נרשמים ברשם הקבלנים, אילו בעלי מקצוע יעזרו להם בדרך, באילו תנאים הם צריכים לעמוד ועוד.

באילו תנאים צריך לעמוד על מנת להירשם בפנקס הקבלנים הארצי?

התנאים משתנים בהתאם לסוג הקבלן- בניין, כוח אדם, אדריכלות, מהנדסים ועוד. באופן גורף, הקבלנים נדרשים להוכיח ניסיון לצד השכלה. תרוויחו עוד "נקודות" במידה ועבדתם עם קבלנים אשר בעצמם רשומים בפנקס הקבלני הארצי. 

חשוב לשים לב- ככל שההשכלה של הקבלן מעמיקה יותר וממושכת יותר, כך הדרישה להצגת שנות ניסיון יורדת. בנוסף לכך, על הקבלנים לעבור את המבחנים שהמדינה מחייבת אותם לעבור ולשלם כספים מסוימים על מנת להישאר רשומים בפנקס הקבלנים.

כמה זמן לוקח תהליך הרישום בפנקס הקבלני הארצי?

תהליך הרישום בפנקס הקבלנים יכול לקחת לא מעט זמן, בעיקר עקב הצורך לעבור את מבחני המדינה ולהוכיח את ניסיון העבר של הקבלן בעבודה. 

אין מסגרת זמן מסוימת שבה מובטח שהרישום יתבצע, אך ישנם דברים שניתן לעשות על מנת להאיץ את התהליך כמו להביא מראש הוכחות לעבודות עבר, להכין מראש הוכחות ללימודים ועוד.

מי יכול לעזור לי להירשם בפנקס הקבלנים הארצי?

הטופס לבקשת רישום בפנקס הקבלנים הארצי מופיעה באתר הממשלתי של משרד הבנייה, ותוכלו להוריד אותו באופן עצמאי, למלא אותו ולהגישו. עם זאת, רבים בוחרים לעשות את תהליך הבקשה הזה בעזרת עורכי דין או משרדים שמתמחים ברישום קבלני. 

חיפוש קצר באינטרנט יוביל אתכם לעשרות משרדים ועורכי דין פרטיים שישמחו לעזור לכם לבצע את הרישום בפנקס בהקדם האפשרי.

איך אוכל לדעת באיזה משרד עורכי דין הכי כדאי להיעזר?

בעינינו, אחת הדרכים הטובות ביותר להבין איזה משרד עורכי דין יעזור לכם לעבור את תהליך הרישום בפנקס הקבלנים בצורה המהירה והטובה ביותר היא לראות מה יש לקבלנים כמוכם לומר על המשרדים\ עורכי הדין איתם הם עבדו. במידה ויש לכם עו"ד ששמעתם עליו ואתם מעוניינים לעבוד אתו- חפשו את שמו או מידע עליו ברשת ואנחנו בטוחים שתמצאו ביקורות של קבלנים כמוכם ותוכלו לשמוע מה להם יש לומר עליהם.

חברת טליה רישום קבלנים מספקת פתרונות מקצועיים לרישום קבלנים ברשם הקבלנים בישראל, רישום קבלן מוכר משרד הביטחון והעלאת סיווג קבלנים. 

צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך וכל זאת תוך קיצור הליכים בירוקרטיים ושיפור הסיכויים לקבלת האישור ולרישום ברשם הקבלנים כקבלן מורשה המקנה שקט עסקי וכלכלי לקבלן. בדוק זכאות והגש בקשה אונליין לרישום קבלן

הירשמו עכשיו כקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים
רישום קבלנים בתל אביב

רישום קבלנים בתל אביב

אתם קבלנים שפועלים בתל אביב והסביבה? הדף הזה נכתב בדיוק…
רישום קבלנים בצפון

רישום קבלנים בצפון

באזור גדול ושתמיד בבנייה כמו אזור הצפון, זה לא מפתיע…
רישום קבלנים במרכז

רישום קבלנים במרכז

אזור המרכז הוא אזור שתמיד מתפתח, תמיד בבנייה ותמיד מתחדש-…
רישום קבלנים בחיפה

רישום קבלנים בחיפה

אם אתם קבלנים שפועלים בחיפה והסביבה ועוד לא נרשמתם בפנקס…