רישום קבלנים בצפון

באזור גדול ושתמיד בבנייה כמו אזור הצפון, זה לא מפתיע שנמצאים קבלנים רבים. עם זאת, קבלנים רבים לא רשומים בפנקס (רשם) הקבלנים הארצי- וחבל מאוד. הרישום בפנקס הקבלנים יכול להוות יתרון גדול מאוד עבור הקבלנים, והמאמר הזה יסכם לכם את כל הדברים שחשוב לדעת בנוגע להליך הרישום בפנקס הקבלנים.

למה כדאי לקבלנים בצפון להירשם בפנקס הקבלנים הארצי?

הרישום בפנקס הקבלנים הארצי הוא מומלץ לכל קבלן שהוא, לא משנה היכן הוא עובד או מהו סוג הקבלנות הספציפי בו הוא עוסק. הרישום בפנקס הקבלנים מייצר שקיפות ביניכם לבין הלקוחות הפוטנציאלים, מהווה אסמכתה מהממשלה שאתם בעלי מקצוע מורשים ומוכרים, מאפשר לכם לגשת למכרזים ממשלתיים ובטחונים ועוד הטבות רבות.

האם קבלנים שעובדים באזור הצפון ולא רשומים בפנקס הקבלנים יתקלו בהגבלות כלשהם?

לצערנו, כן. קבלנים מכל הארץ אשר לא רשומים בפנקס הקבלנים הממשלתי יתקלו בהגבלות בנוגע לסוגי העבודות שהם יכולים לקבל ולבצע. ההגבלות משתנות בהתאם לסוגי הקבלנות הספציפיים בהם הם עוסקים, אך ברובם קיימת הגבלה בגובה השכר שהם יכולים לקבל עבור פרויקט מסוים והגבלה בנוגע להיקף העבודה שהם יכולים לבצע.

איך נרשמים בפנקס הקבלנים הארצי באזור הצפון?

כיום, הרישום בפנקס הקבלנים הארצי מתבצע באופן מקוון ברשת. באתר של משרד הבנייה והשיכון תוכלו למצוא בקלות "טופס בקשת רישום בפנקס הקבלנים". הטופס תמיד זמין להורדה, ועל מנת להגיש בקשה לרישום עליכם למלא אותו ולהגיש אותו יחד עם טפסים רלוונטיים כמו הוכחת ניסיון מקצועי מעשי, תעודת יושר והיעדר רישום פלילי, עדויות ללימודים שעברתם וסיימתם ועוד. במידה והבקשה שלכם נקלטה בהצלחה, יהיה עליכם לבצע מבחן שהמשרד מחייב לעבור על מנת להשלים את תהליך הרישום בפנקס.

ממי אני יכול לקבל עזרה בתהליך בקשת הרישום בפנקס הקבלנים הארצי?

אם אתם קבלנים באזור הצפון שצריכים קצת עזרה בכל תהליך הרישום הזה, חיפוש קצר בספרי טלפונים או ברשת יחשוף אתכם לעולם שלם של משרדי עורכי דין\ משרדי רישום קבלני שמתמקצעים בדיוק בזה. אותם משרדים יוכלו ללוות אתכם יד ביד לאורך כל תהליך הרישום, לייעץ לכם מה עליכם לעשות, לסייע לכם בייבוא כל הטפסים החשובים ועוד. בנוסף, אתם יכולים להיעזר בעמיתים למקצוע שכבר ביצעו את הרישום בעצמם.

חברת טליה רישום קבלנים מספקת פתרונות מקצועיים לרישום קבלנים ברשם הקבלנים בישראל, רישום קבלן מוכר משרד הביטחון והעלאת סיווג קבלנים. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך וכל זאת תוך קיצור הליכים בירוקרטיים ושיפור הסיכויים לקבלת האישור ולרישום ברשם הקבלנים כקבלן מורשה המקנה שקט עסקי וכלכלי לקבלן. בדוק זכאות והגש בקשה אונליין לרישום קבלן

הירשמו עכשיו כקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים
רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

אם אתם קבלנים שרוצים להירשם בפנקס (רשם) הקבלנים של המדינה…
רישום קבלנים בתל אביב

רישום קבלנים בתל אביב

אתם קבלנים שפועלים בתל אביב והסביבה? הדף הזה נכתב בדיוק…
רישום קבלנים במרכז

רישום קבלנים במרכז

אזור המרכז הוא אזור שתמיד מתפתח, תמיד בבנייה ותמיד מתחדש-…
רישום קבלנים בחיפה

רישום קבלנים בחיפה

אם אתם קבלנים שפועלים בחיפה והסביבה ועוד לא נרשמתם בפנקס…