קבלן מוכר משרדי ממשלה

משרד הממשלה ייסדו מאגר קבלנים, אשר אושרו לאחר תהליך ארוך של סיווג מקצועי. בסיומו, קיבלו אישור להתמנות כקבלנים מוכרים, וזכאים להשתתף במכרזים שמשרדי הממשלה מפרסמים מידי יום ולזכות ביוקרה ולהגדלת ההכנסות.

תהליך קבלת אישור קבלן מוכר משרדי הממשלה

לצורך קבלת אישור קבלן מוכר משרדי ממשלה , על הקבלן לפני הכל, להיות רשום ברשם הקבלנים. בהמשך התהליך, עליו לעמוד בשורת קריטריונים מחמירים, אשר עולים בקנה אחד עם הסטנדרטים הגבוהים הקיימים במשרדי הממשלה. 

הקבלן נדרש להציג מסמכים המעידים על רזומה בעבודות קבלניות שביצע בהיותו קבלן רשום, כמו כן, מסמכים המשקפים שיתוף פעולה שביצע מול קבלנים, ניהול פרויקטים עתירי תקציב שביצע בעבר, פירוט המכרזים בהם השתתף וזכה, בדגש על היקף העבודה שכלל כל מכרז. בנוסף, עליו להציג דיפלומות מקצועיות ואף לעיתים לעבור מבחנים מקצועיים שמטרתם להראות בקיאות טכנית ואת רמתו המקצועית והניהולית.

במידה והקבלן יעמוד בכל הקריטריונים הנדרשים, הוא יהיה זכאי להגיש בקשה לרישום במרכז הבינוי במשרדי הממשלה וכאשר יקבל את אישור המיוחל, יוכר כקבלן מוכר ויהיה זכאי לגשת למכרזים שיוציאו משרדי הממשלה. רוצה ללמוד עוד על רישום קבלנים?

קבלן מוכר משרדי הממשלה אל מול קבלן רשום ברשם הקבלנים

קבלן מוכר הוא למעשה קבלן הרשאי להתמודד במכרזים של משרדי הממשלה בתחום הבנאות, הוא זכאי לגשת למכרזים ופרויקטים ממשלתיים שמפרסמים משרדי הממשלה באופן רציף, ובכך למעשה להגדיל את מאגר לקוחותיו והכנסתו. לאומתו קבלן רשום, אושר לביצוע עבודות בנאיות באופן כללי, ולמכרזים פחות יוקרתיים, אשר מוצעים לכלל הקבלנים הרשומים.

הבדל נוסף, לקוח פרטי אשר יחפש קבלן לביצוע פרויקט מסוים, יעדיף לקחת קבלן מוכר ומאושר ע"י משרדי הממשלה על פני קבלן רשום, וזאת משום שלקבלן מוכר יש עליונות מקצועית, ניסיון בביצוע פרויקטים, רזומה עשיר יותר, עבר סינון קפדני בוועדה במשרדי הממשלה, ועל כן נתפס בעיני הציבור ככזה שניתן לסמוך עליו שיבצע את העבודה באופן איכותי, מקצועי ובטיחותי.

יתרונות בביצוע מכרזים של משרדי הממשלה

קבלן מוכר משרד ממשלתי, יזכה מעבר ליוקרה שבדבר, גם לביטחון כלכלי. קבלן מוכר משרדי ממשלה זוכה לנגישות מלאה למאגר העבודות שמציגים משרדי ממשלה ואף כאמור יזכה לעדיפות בביצוע עבודות ציבוריות ופרטיות על פני קבלנים רשומים ומתוקף כך תושפע הכנסתו הכלכלית לטובה.

המדריך המלא לרישום קבלן חדש בפנקס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתחיל בתהליך?
רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

אם אתם קבלנים שרוצים להירשם בפנקס (רשם) הקבלנים של המדינה…
רישום קבלנים בתל אביב

רישום קבלנים בתל אביב

אתם קבלנים שפועלים בתל אביב והסביבה? הדף הזה נכתב בדיוק…
רישום קבלנים בצפון

רישום קבלנים בצפון

באזור גדול ושתמיד בבנייה כמו אזור הצפון, זה לא מפתיע…
רישום קבלנים במרכז

רישום קבלנים במרכז

אזור המרכז הוא אזור שתמיד מתפתח, תמיד בבנייה ותמיד מתחדש-…