קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות

עבודות ממשלתיות בנושאי בנייה, הרחבה או שינויים במבנה קיים תתבצענה על ידי קבלן מוכר. מהו קבלן מוכר? בעבר יכול היה כל אחד להציע שירותי בנייה ושיפוצים ולנסות למצוא לקוחות שנותנים בו אמון. במציאות הדבר הזה היה לרועץ לאנשים רבים, הללו נכוו וגילו כי הכספים שהם השקיעו בפרויקט ירדו לטמיון והם אבדו הון רב. כאן נוצר הצורך לאגד את הקבלנים ואת מנהלי העבודה בתחום הבנייה ולרשום אותם בצורה מסודרת ומסווגת. מה שיאפשר לכל לקוח ולכל מי שמחפש קבלן לאתר איש מקצוע שהיכולות שלו מוכחות והוא יכול להציע מענה מקצועי ובטוח.

רשם הקלנים וקבלן מוכר

את התפקיד הזה הטילו בידי רשם הקבלנים – זה הגוף שמאגד את המידע לגבי קבלנים מוכרים שנבחנו היכולות שלהם והוגדר מהו הסיווג שלהם. כלומר, מהם היקפי העבודה שניתן להטיל עליהם. הסיווג יינתן לקבלן בהתאם לעבודות שהוא ביצע בעבר וכן בהתאם לבקשה שהוא מגיש לרשם הקבלנים. כיום כל לקוח יעדיף לבחור קבלן מוכר על פני קבלן שאינו רשום. שכן כך הוא יכול להיות בטוח שהוא מוסר את מושכות העבודה בידי מי שמוכיח את עצמו בזירה, מי שיש לו עבר של הצלחות והוא מסוגל לנהל את הפרויקט הנוכחי בהצלחה.

קבלן עבור עבודות ממשלתיות

כמובן שכאשר מדובר על חיפוש קבלן לצורך עבודות ממשלתיות יתמקדו בחיפוש אחר קבלן מוכר. כלומר, קבלן שיש לו אישורים רלוונטיים והוא מסווג בתואר מתאים לפי היקף העבודה שעומד בשלב זה על הפרק. כך שכאשר עומדים לבצע עבודות ממשלתיות יחפשו אחר קבלן מתאים ויבקשו את האישורים שלו לנושא זה. בצורה כזו ניתן יהיה להבטיח כי הקבלן הנבחר מסוגל לעמוד ביעדים, יש לו יכולות מוכחות לצד ידע מקצועי נרחב בענף הבנייה. וניתן להפקיד אצלו את הכסף ואת התפקיד על מנת להביא את פרויקט הבנייה לסיומו הטוב ובהצלחה. מלבד לאישור הרשמי שמספר לנו כי ניתן לשכור שירות של קבלן מסוים, האישור מספר לנו גם כי הקבלן הצליח עד כה להוכיח את עצמו בשטח, והוא הוביל פרויקטים בהיקפים דומים בהצלחה.

הירשמו עכשיו כקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים
רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

אם אתם קבלנים שרוצים להירשם בפנקס (רשם) הקבלנים של המדינה…
רישום קבלנים בתל אביב

רישום קבלנים בתל אביב

אתם קבלנים שפועלים בתל אביב והסביבה? הדף הזה נכתב בדיוק…
רישום קבלנים בצפון

רישום קבלנים בצפון

באזור גדול ושתמיד בבנייה כמו אזור הצפון, זה לא מפתיע…
רישום קבלנים במרכז

רישום קבלנים במרכז

אזור המרכז הוא אזור שתמיד מתפתח, תמיד בבנייה ותמיד מתחדש-…