קבלן כוכבית משרד הביטחון

קבלן כוכבית משרד הביטחון הוא אדם המבקש להיות קבלן כוכבית משרד הביטחון, חייב להיות מוכר גם ע"י מרכז הבינוי בצה"ל שהינו הסמכות המקצועית הראשית והגוף האחראי על ניהולן של משימות בינוי שונות עבור צה"ל. על מנת להירשם במרכז הבינוי, על הקבלן להיות רשום ברשם הקבלנים וכן להיות קבלן מוכר המבצע עבודות ממשלתיות.

אגף הבינוי וההנדסה במשרד הביטחון החליט על ביצוע מיקור חוץ של פרויקטים שונים בתחום הבינוי. הפרויקטים האיכותיים מועברים לקבלנים וזכיינים פרטיים האחראים לתכנון ויישום התוכניות מתחילתן ועד להשלמתן.

מערך הבינוי במשרד הביטחון מעביר פרויקטים לביצוע בידי קבלנים פרטיים וזאת במטרה להוריד בעלויות, לקצר את זמני הביצוע ולשפר את איכות העבודה. פרויקטים של משרד הביטחון נחשבים לאיכותיים ומבוקשים ורק קבלנים המוכרים על ידי משרד הביטחון, הנם בעלי נגישות לעבודות אלה ולפרויקטים משמעותיים בהיקפים גדולים.

ניהול פרויקטים בתחום הבינוי עבור משרד הביטחון ע"י קבלן כוכבית משרד הביטחון

רישום קבלן מוכר משרד הביטחון מקנה אפשרות להתקשרויות ולניהול פרויקטים של משרד הביטחון וצה"ל. הרישום במרכז הבינוי באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה מהווה תנאי לקבלת הכרה כקבלן מוכר של מערכת הביטחון. רוצה לדעת עוד על התהליך לרישום קבלן חדש?

הרישום במרכז הבינוי מאפשר ביצוע פרויקטים בתחום הבינוי עבור גופים שונים בהם: כוחות היבשה, חיל האוויר, חיל הים, פיקוד העורף וחיל המודיעין. משרד הביטחון מבצע עבודות בינוי מסוגים שונים באמצעות קבלנים רשומים בהן: הקמה ושיפוץ של מתקנים ומחנות, סלילת כבישים ודרכים, התקנת מערכות תשתית, בניית ביצורים, הקמת שדות תעופה, גדרות ביטחון ומערכות הגנה ועוד. 

קבלן מוכר משרד הביטחון הזוכה במכרז מבצע את העבודה תחת פיקוח צמוד של משרד הביטחון ומקבל תשלום בהתאם להסכם. תהליך רישום קבלן מוכר משרד הביטחון הינו מורכב, אולם הוא משתלם לקבלן בטווח הארוך. הרישום במערכת הביטחון מעלה את המוניטין המקצועי של הקבלן ומאפשר לו לבצע פרויקטים גדולים, איכותיים ומשתלמים.

ליווי מקצועי בתהליך רישום קבלנים עד לקבלת אישור קבלן כוכבית משרד הביטחון

חברת טליה רישום קבלנים מספקת פתרונות מקצועיים לרישום קבלנים בפנקס הקבלנים בישראל, רישום קבלן מוכר משרד הביטחון והעלאת סיווג קבלנים. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך וכל זאת תוך קיצור הליכים בירוקרטיים ושיפור הסיכויים לקבלת האישור ולרישום במשרד הביטחון המקנה שקט עסקי וכלכלי לקבלן. בדוק זכאות והגש בקשה אונליין לרישום קבלן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתחיל בתהליך?
רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

אם אתם קבלנים שרוצים להירשם בפנקס (רשם) הקבלנים של המדינה…
רישום קבלנים בתל אביב

רישום קבלנים בתל אביב

אתם קבלנים שפועלים בתל אביב והסביבה? הדף הזה נכתב בדיוק…
רישום קבלנים בצפון

רישום קבלנים בצפון

באזור גדול ושתמיד בבנייה כמו אזור הצפון, זה לא מפתיע…
רישום קבלנים במרכז

רישום קבלנים במרכז

אזור המרכז הוא אזור שתמיד מתפתח, תמיד בבנייה ותמיד מתחדש-…