למה להירשם ברשם הקבלנים?

קבלנים רבים מתלבטים האם להירשם ברשם הקבלנים הארצי, בעיקר בגלל העיסוק הבירוקרטי והזמן שתהליך הרישום יכול לקחת. עם זאת, לרישום שלכם ברשם הקבלנים יש יתרונות רבים הגוברים על אי הנעימות הבירוקרטית. אספנו עבורכם את היתרונות הבולטים של הרישום ברשם הקבלנים כאן למטה:

אתם מקבלים אסמכתה חשובה מאין כמוה

הרישום ברשם הקבלנים הארצי מקנה לכם את החותמת של המדינה, שאתם קבלנים מורשים ומקצועיים ושהם ממליצים לאנשים לעבוד יחד אתכם.

ישנם לא מעט לקוחות שיבדקו האם הקבלן שאיתו הם מתכננים לעבוד רשום ברשם הקבלנים, ואף יבטלו את העבודה במידה והוא אינו רשום. הרישום יכול להשאיר אתכם בראש שקט, שיש מי שממליץ עליכם ויודע שאתם הכי מקצועיים שיש.

הרישום נותן לכם לבצע עבודות יקרות ומורכבות יותר

על פי החוק במדינת ישראל, עבודות מעל היקף מסוים שנקבע בחוק או מעל סכום שנקבע בחוק יכולות להתבצע רק על ידי קבלן מורשה.

לא משנה אם אתם קבלנים בתחילת דרכם או קבלנים בעלי שנות ותק רבות- ללא הרישום ברשם הקבלנים פשוט לא יתנו לכם לבצע את אותם פרויקטים. על מנת לוודא שאתם יכולים לבצע כל עבודה שביקשו מכם ולשמור את הלקוחות שלכם קרוב אליכם, אנחנו ממליצים לכם בחום להירשם לרשם הקבלנים.

הרישום שקוף לציבור ויוביל לאמון של הלקוחות שלכם

אתר רשם הקבלנים פתוח לציבור, מה שאומר שכל לקוח פוטנציאלי יכול להיכנס אליו בזמנו הפנוי ולחפש קבלן מסוים בו. במידה ויש עליכם החרגות מסוימות, גם הן יופיעו בפנקס הקבלנים. השקיפות בפני הציבור עובדת לטובתכם, הקבלנים.

לקוחות אוהבים שבעל עסק שקוף איתם ולא מסתיר מהם את דרכי העבודה שלו, פרויקטים שהוא ביצע בעבר ועוד. אנחנו בטוחים שאתם יודעים כמה האמון של לקוחות הוא דבר חשוב, ולא כדאי לפספס אותו בגלל רישום שלא בוצע.

יש למי לפנות במידה ומתעוררות בעיות.

בגלל שרשם הקבלני הוא רישום ממשלתי של המדינה, תוכלו למצוא בקלות למי לפנות במידה ויש לכם שאלות או במידה ואתם זקוקים לעזרה כלשהי. כניסה מהירה לאתר הממשלתי של רשם הקבלנים יוכל להפנות אתכם לכל הגורמים הרלוונטיים בין אם בטלפון, במייל או בפגישה פנים מול פנים.

חברת טליה רישום קבלנים מספקת פתרונות מקצועיים לרישום קבלנים ברשם הקבלנים בישראל, רישום קבלן מוכר משרד הביטחון והעלאת סיווג קבלנים. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך וכל זאת תוך קיצור הליכים בירוקרטיים ושיפור הסיכויים לקבלת האישור ולרישום ברשם הקבלנים כקבלן מורשה המקנה שקט עסקי וכלכלי לקבלן. בדוק זכאות והגש בקשה אונליין לרישום קבלן

הירשמו עכשיו כקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים
רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

אם אתם קבלנים שרוצים להירשם בפנקס (רשם) הקבלנים של המדינה…
רישום קבלנים בתל אביב

רישום קבלנים בתל אביב

אתם קבלנים שפועלים בתל אביב והסביבה? הדף הזה נכתב בדיוק…
רישום קבלנים בצפון

רישום קבלנים בצפון

באזור גדול ושתמיד בבנייה כמו אזור הצפון, זה לא מפתיע…
רישום קבלנים במרכז

רישום קבלנים במרכז

אזור המרכז הוא אזור שתמיד מתפתח, תמיד בבנייה ותמיד מתחדש-…