איך יודעים מי קבלן רשום?

לא משנה מהי הסיבה שבגללה אתם רוצים לעבוד מול קבלן, החל מבניית בית חדש ועד שיפוץ העסק שלכם- העבודה מול קבלן שרשום בפנקס (נקרא גם רשם) הקבלנים היא עבודה בטוחה יותר. אם ישנו קבלן שאתם יודעים שאתם רוצים לעבוד אתו, אבל לא יודעים איך לוודא שהוא אכן רשום ברשם הקבלנים הארצי- המאמר הזה הוא בשבילכם.

מה זה בעצם אומר "קבלן רשום?"

הכוונה ב"קבלן רשום" היא לקבלן שנרשם ברשם הקבלנים הארצי של הממשלה. על מנת להירשם באותו רשם, על הקבלן לעבור מבחן מסוים ולקבל את ההכרה של המדינה במקצוע שלו. קבלן שרוצה להירשם בפנקס הקבלנים כקבלן מורשה יצטרך לבקש מהמדינה להירשם בפנקס ולעבור את המבחנים שהיא מציגה. גם יחידים, דגם חברות וגם שותפויות יכולות להירשם בפנקס הקבלנים כקבלנים מורשים.

אז למה לי לבדוק אם קבלן מסוים הוא קבלן רשום?

החיפוש יכול להיראות מעט שטותי, אבל הוא יכול לחסוך לכם הרבה כאב ראש וכסף בהמשך הדרך. כשאתם בוחרים לעבוד עם קבלן שרשום ברשם הקבלנים אתם מקבלים הבטחה מהמדינה שבחרתם באיש מקצוע מהמעלה הראשונה, שמוכר למדינה ומומלץ על ידה.

איך אני יכול\ה לבדוק מיהו קבלן רשום?

הבדיקה היא למעשה פשוטה מאוד: אתם נכנסים לאתר הממשלתי של רשם הקבלני, מורידים או נכנסים דרך הדפדפן לרשם הקבלנים שמתעדכן לעיתים תכופות מאוד, מחפשים את השם של הקבלן אתו אתם רוצים לעבוד- וזה הכל. לעיתים, בפרסום של קבלנים יופיע המספר שלהם ברשם הקבלנים, ותוכלו לחפש אותו ברשם הקבלנים על פי המספר שפורסם.

האם קבלן לא רשום יכול לבצע את אותן עבודות כמו קבלן רשום?

כשזה נוגע לקבלני בניין (בנאים) המדינה מטילה הגבלות מסוימות על קבלנים שלא רשומים ברשם הקבלנים הארצי חלות מגבלות מסוימות. קבלנים לא רשומים מוגבלים בהיקפי העבודות שהם יכולים לבצע ובסכומי העבודות שהם רשאים לקחת.

על מנת לחסוך לעצמכם כאבי ראש וסיבוכים בנוגע למה הקבלן שלכם יכול או לא יכול לעשות, פשוט בדקו האם הוא מופיע ברשם הקבלנים הארצי לפני החתימה על חוזה ותחילת העבודה המשותפת.

לסיכום, קל מאוד להבין מיהו קבלן רשום ומי לא, והבדיקה לחלוטין תעשה לכם חיים קלים יותר במהלך הבנייה ובתהליך העבודה אל מול הקבלנים. אז למה אתם מחכים? חפשו את הקבלן שלכם עכשיו בפנקס הקבלנים.

חברת טליה רישום קבלנים מספקת פתרונות מקצועיים לרישום קבלנים ברשם הקבלנים בישראל, רישום קבלן מוכר משרד הביטחון והעלאת סיווג קבלנים. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך וכל זאת תוך קיצור הליכים בירוקרטיים ושיפור הסיכויים לקבלת האישור ולרישום ברשם הקבלנים כקבלן מורשה המקנה שקט עסקי וכלכלי לקבלן. בדוק זכאות והגש בקשה אונליין לרישום קבלן

הירשמו עכשיו כקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים
רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

רישום קבלנים מהיר לבעלי מקצוע

אם אתם קבלנים שרוצים להירשם בפנקס (רשם) הקבלנים של המדינה…
רישום קבלנים בתל אביב

רישום קבלנים בתל אביב

אתם קבלנים שפועלים בתל אביב והסביבה? הדף הזה נכתב בדיוק…
רישום קבלנים בצפון

רישום קבלנים בצפון

באזור גדול ושתמיד בבנייה כמו אזור הצפון, זה לא מפתיע…
רישום קבלנים במרכז

רישום קבלנים במרכז

אזור המרכז הוא אזור שתמיד מתפתח, תמיד בבנייה ותמיד מתחדש-…