התהליך לרישום קבלן

בואו ללמוד איך הופכים לקבלן רשום בישראל

תהליך רישום קבלנים חדשים בפנקס הקבלנים

תהליך רישום קבלנים הוא אחד השלבים החשובים והמאתגרים ביותר לבעלי המקצוע שרוצים לקבל יכולת גישה למכרזים, אישור להעסקת פועלים פלסטינים ואישור שמאפשר להם לעסוק בעבודה קבלנית בהיתר ולא באיסור.

ביצוע הרישום מעיד גם על יכולתו והכשרתו של הקבלן. שימו לב שקבלן לא רשום, ומבצע עבודות קבלניות שלא עפ"י החוק יוטלו עליו סנקציות. אז מה הוא תהליך הרישום ומה אתם צריכים לדעת? המומחים שלנו עונים לכם.

רוצים להפוך לקבלן רשום? השאירו פרטים עכשיו
תהליך רישום קבלנים – עם טליה אפשר לעשות זאת בקלות!

אם אתם רוצים לשים את הבירוקרטיות בצד וליהנות מתהליך רישום קבלנים מהיר בלי כאבי ראש – אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ואנו נעזור לכם בתהליך באופן המקצועי ביותר. לפרטים נוספים השאירו פרטים או התקשרו אלינו.

תהליך רישום קבלנים חדשים בפנקס הקבלנים

כפי שכבר הזכרנו הרישום בפנקס הקבלנים הוא בעל חשיבות רבה ויוכל לתרום רבות לתדמית המקצועית שלכם.
בכדי לעשות זאת בקלות, בלי להסתבך ועל הצד הטוב ביותר אנו ממליצים ליצור קשר ועל ידי כמה שאלות קצרות כבר נדע לאיזה סיווג אתם מתאימים ובאיזה תנאים פנו אלינו לקבלת יעוץ טלפוני אדיב ללא עלות.

שלבי תהליך רישום קבלן חדש בפנקס
שלב ראשון
בשלב זה נקיים שיחת טלפון ראשונית ונשאל אתכם מספר שאלות אשר יעזרו לנו להבין האם אתם יכולים להמשיך בתהליך הרישום בפנקס הקבלנים. אנו נבדוק יחד איתכם האם אתם עומדים בקריטריונים הראשוניים על מנת להגיש בקשת רישום בפנקס.
שלב שני
בשלב זה תתבקש למלא טפסים. חשוב להקפיד על מילוי פרטים מלא וכן על סוג העבודה שלך כקבלן. צרפו צילום של תעודת זהות כולל הספח. אי מענה על חלק מהסעיפים ייחשב כטופס שלא הוגש כלל ותצטרכו להגיש את הבקשה מחדש. בדקו שאתם ממלאים הכול ובעט שחור!
שלב שלישי
מתכננים לעבוד בחברה קבלנים? או שאתם בכלל קבלנים עצמאיים? שימו לב שמדובר בבקשות שונות שדורשות מילוי שונה. במידה והעסק שלכם עצמאי חשוב להקפיד למלא טפסים רלוונטי וכך גם במקרה של תאגיד קבלני.
שלב רביעי
טליה רישום קבלנים תעשה עבורכם כל שביכולתה על מנת לסייע לכם ולהגיש את הטפסים בצורה הטובה ביותר והנכונה. חשוב לדעת כי טפסים שמולאו לא כראוי עלולים לגרום לפסילת הבקשה לכן חשוב להיעזר בנו.
שלב חמישי
בקשה לסיווג או שינוי סיווג – כדאי לדעת שתקנות הרישום הן שיקבעו את הסיווג הכספי והמקצועי של הקבלנים ואת דרגתו. יש סך הכול חמישה סיווגים מקצועיים: הסיווג הראשון הוא בדרגה הנמוכה ביותר והחמישי הגבוהה ביותר.
הכרות ראשונית
מילוי פרטים וטפסים
רישום יחיד/תאגיד
הגשת הבקשה
בקשה לסיווג
ליווי אישי
רישום מלא בפנקס
תהליך מקצועי ומהיר
צוות קשוב ומקצועי

פרטי יצירת קשר